Yaşam

Al Pacino’nun Başrolde Olduğu Yaşanmış Bir İhanetin Çarpıcı Hikayesi “Amerikan Haini” Türkiye’de İlk Kez TV Ekranlarında

SPI International, 2021’nin en dikkat cazibeli sinemalarından birini FilmBox Extra ve streaming platformu FilmBox+ ekranlarında Türkiye prömiyeri olarak sunuyor. FilmBox Original içeriği Amerikan Haini (American Traitor), bir avukatın kendi yargılarına ve fikirlerine alışılmamış olsa da Nazilerle ilişkilendirilen bir sanığı savunma sürecini bahis alıyor. Gerçek bir olayı husus alan bir kitaptan senaryolaştırılan ve 1940’ların sonunda geçen hikayesiyle bir devir sineması özelliği de taşıyan bu heyecanlı sinemada başrolü, Hollywood’un en büyük efsanelerinden Al Pacino üstleniyor.

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca bireye hizmet veren memleketler arası medya kuruluşu SPI International; son derece sürükleyici bir sineması, aksiyon ve tansiyon yüklü sinemalara tartı veren FilmBox Extra kanalında ve izleyici odaklı yeni kuşak streaming platformu FilmBox+ ekranlarında TV prömiyeri olarak sunuyor. 2021 yılı FilmBox Original içeriği Amerikan Haini (American Traitor), 1940’ların sonunda yaşanan gerçek bir olaydan yola çıkan bir hukuk ve ihanet hikayesini husus ediyor.

Yedinci sanatın en büyük baş yapıtları ortasında birinci sıralarda gösterilen “Baba” üçlemesi ve birçok büyük sinemada yer alan, Hollywood’un en büyük efsanelerinden Al Pacino, vatan haini suçlamasıyla yargılanan bir sanığı savunan avukat James J. Laughlin rolünde, bir defa daha unutulmaz bir performans sergiliyor. Michael Polish’in direktörlüğü üstlendiği sinemada Al Pacino’ya, hoş aktris Meadow Williams ve Carsten Norgaard eşlik ediyor.

Amerikan Haini (American Traitor)

FilmBox Original içeriği olan sinema, İkinci Dünya Savaşı ve sonrasında yaşanan gerçek bir hukuk ve ihanet hikayesini husus alıyor. Mildred Gillars (Meadow Williams) isimli bir Amerikan vatandaşı, savaş devrinde Nazi propagandası içeren yayınlar yapar ve bu bayanla kendisine Axis Sally lakabını takan Amerikan askeri ortasında, vakitle bir sevgi-nefret bağlantısı oluşur. Savaş bitiminde Berlin’de tutuklanan Mildred Gillars, ihanet cürmü ile mahkeme karşısına çıktığında, avukat olarak görevlendirilen James J. Laughlin’in kendi niyetlerini bir yana bırakıp sanığı savunmaya odaklanması gerekecektir.

Türkiye ekran prömiyeri olarak yayına girecek olan “Amerikan Haini”, 26 Kasım itibariyle FilmBox Extra ve FilmBox+ ekranlarında izlenebilecek.

Aksiyon sinemalarını, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala Türksat KabloTV 337. kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıyeten filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve taşınabilir telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu