Haber

“Cumhurbaşkanı Erdoğan mı Mansur Yavaş mı?” 2.500 kişiye. sorulmuştu! 26 ili kapsayan anketin sonucu bomba

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için geri sayım devam ederken, anket şirketleri araştırma sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.

Son olarak ASAL Araştırma Şirketi, 14-24 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, Aydın, Manisa, Bursa, Kocaeli, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Hatay, Kırıkkale, Kayseri, Zonguldak, Kastamonu , Samsun, Trabzon. araştırmasının sonuçlarını Erzurum, Ağrı, Malatya, Van, Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin’in de aralarında bulunduğu 26 ilde yayınladı.

ERDOĞAN MI MANSUR YAVAŞ MI?

Telefon sistemi üzerinden 2 bin 520 kişi ile gerçekleştirilen araştırmada vatandaşlara “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan ve Mansur Yavaş son turu kazansa oyunuzu kime verirsiniz?” Soru da soruldu. Cevap verenlerin yüzde 51,5’i Erdoğan, yüzde 48,5’i Mansur Yavaş cevabını verdi.

ERDOĞAN MI, EKREM İMAMOĞLU mu?

Recep Tayyip Erdoğan ve Ekrem İmamoğlu son tipe bırakıldığında Erdoğan diyenlerin oranı yüzde 53,3, İmamoğlu diyenlerin oranı ise yüzde 46,7 oldu.

ERDOĞAN MI KILIÇDAROĞLU MU?

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşmesi durumunda Erdoğan diyenlerin oranı yüzde 54,4 olurken, Kılıçdaroğlu’nu tercih edenlerin oranı yüzde 45,6 oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu