Haber

Demircan, Demokratik Sağlık Sen’e güvence verdi

Demircan, Demokrat Sıhhat Sen’de güvenini tazeledi

Bugün yapılan İZMİR – Demokratik Sağlık Sen 4. Olağan Genel Kurulu’na tek aday olarak katılan mevcut genel başkan Togan Demircan, oyların tamamını alarak genel başkan seçildi.

Demokrat Sıhhat Sen’in 4. Olağan Genel Kurulu, İzmir’de bir kültür merkezinde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, üyelerin oy birliği ile divan heyeti oluşturuldu.

Genel Kurul’un açılış konuşmasında üyelere seslenen Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, sendikalarını 2011 yılında kurduklarını belirterek, “Siyaset için değil, sendikacılık için buradayız ilkesiyle bugünlere geldik. Demokrat Sağlık Sen’in dediği gibi, ‘Bürokratik işi bürokratlar, siyaseti siyasi parti temsilcileri yapacak’ dedi. Sağlık Bakanı tüm sorunlarınızı bilmiyor olabilir. Eğilip bükülmeden bu sorunları Sağlık Bakanına anlatmak için buradayız” dedi.

Demircan’ın konuşmasının ardından faaliyet ve mali raporlar okundu ve oybirliğiyle tahliye edildi.

Genel kurula tek aday olarak katılan Togan Demircan’ın listesinde Suat Günalp, Abdülkadir Bağcı, Nebiha Kurt, Serkan Fazilet, Yeliz Dinç ve Mehmet Barış Atila yer aldı. Seçimde Demircan tüm oyları alarak genel başkan seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu