Teknoloji

Diablo IV oyuncuları 666 litre kan bağışlarsa, Blizzard “insan kanı aşılanmış” bir bilgisayar için çekiliş yapacak

kar fırtınası, Diablo IV’ün yeni dönemi Kan Sezonu(Kan Mevsimi) ve oyun içi Kan Hasadı(Kan Hasadı) etkinliklerini kutlamak için bir ay sürecek ve ABD’de daha fazla kişi katıldıkça daha büyük oyun içi ödüllerin kilidini açacak. kan bağışı kampanyası başlattı.Toplam bağış 666 litreye ulaşınca oyuncular “ Gerçek insan kanıyla aşılanmış sıvı soğutmalı özel bir bilgisayarÇekilişe katılabilecekler” dedi.

Beş silah kozmetiğinden oluşan ilk ödül kademesi, bağışlar hedefin yüzde 33’üne ulaştığında açılacak. Yüzde 66’ya ulaşıldığında oyuncular Loch Raeth Maor Barbar zırh kozmetikleri Erişim hakları da verilecektir. Bağışlar hedefin yüzde 100’üne (toplam 666 litre kan) ulaştığında, Vermilyon Göz Piebald Dağısatışa sunulacak ve özel bilgisayar için çekilişler başlayacak.

Season of Blood’a özel PC’ye özel, ” soğutucudaki insan kanı” Ayrıntıya ek olarak, NVIDIA GeForce RTX 4090 Soğutma için Intel Core i9 CPU, 64 GB DDR5 RAM, 3 TB SSD Depolama ve Quantum Vector GPU Su Bloğuna sahiptir. Üstelik çekilişler yalnızca bağışçılara özel olmayacak. Hedefe ulaşıldığında ABD’de 18 yaşını doldurmuş her oyuncu çekilişe katılabilecek. Kan bağışı kampanyası 20 Kasım’a kadar devam edecek ve 18 yaş ve üzeri oyuncular yerel kan merkezlerinde bağış yapabilecek ve kanıtlarını Diablo Blood Harvest web sitesine gönderebilecek.

Tipik bir kan bağışı önlemi göz önüne alındığında, nihai hedefe ulaşmak için 1.300’den biraz daha fazla bağış yapılması gerekecektir. Oyuncular, web sitesini ziyaret ederek ve motive edici kan fışkıran çeşmeyi izleyerek kan bağışı kampanyasının ilerleyişini takip edebilirler.

Tüm ödüller, kan bağışı bittikten birkaç gün sonra, 22 Kasım’da dağıtılacak.

haber-akseki.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu