Yaşam

Eda Taşpınar: Evlilik Düşünmüyoruz

Oyuncu Davet Atakan’la ilgisi dört ay süren 42 yaşındaki Eda Taşpınar, evvelki akşam sevgilisi ile birlikte Galataport çıkışı görüntülendi. Münasebetinin çok yeterli gittiğini söyleyen Taşpınar, evlilik sorularını yanıtladı. Haklarında çıkan haberleri yalanlayan sosyetik hoş, “Aslı olmayan şeyler” cevabını verdi. Eda Taşpınar “Evlilik düşünmüyoruz” dedi. İşte o açıklamalar;

Artık Saklanmıyorlar

Tatilleri bitmek bilmeyen, bronz deriden hiç vazgeçmeyen ve son devirde sevgilisiyle toplumsal medyada paylaştığı savlı pozlarla isminden sıkça kelam ettiren Eda Taşpınar, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle Bebek’te görüntülenmişti. Sosyetik hoş, özel sürücülü aracında manzara vermemek hedefiyle başını geriye çevirmişti. Taşpınar’ın gizemli sevgilisi de art koltukta yüzünü gizlemişti. Günlerdir verdikleri pozlarla çok konuşulan sevgililerin, bu sefer yüzlerini saklama gereği duymasına mana verilememişti.

“Beş Ay Mykonos’da Kalacağım”

Yılın her devri bikinili paylaşım yapan ve tatil pozlarıyla takipçilerini kıskandıran Eda Taşpınar, geçtiğimiz haziran ayında Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Taşpınar, “Bodrum aşkınız bitti mi?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Mykonos’da meskenim var. Beş ay Mykonos’da kalacağım. Bodrum aşkı asla bitmez fakat senelerce yaşadım orada. Yaşanacak ve görülecek çok yerler var dünyada, onları denemek lazım. O yüzden yaz aylarını Bodrum yerine öbür yerlerde geçiriyorum. Bodrum’un pahalılığı konusunda pek bilgim yok zira uzun müddettir gitmiyorum.

“Bir İlişki Durumu Yok”

Sosyetik hoş, özel hayat sorusu üzerine “Konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” demekle yetindi. Taşpınar, daima “Arkadaşım” dediği sevgilisi hakkında geçtiğimiz haftalarda yöneltilen soruya, “Bir yabancı arkadaşım, Türkiye’yi gezdiriyorum. Bir ilişki durumu yok” cevabını vermişti.

Eski Sevgilisinden Açıklama

Eda Taşpınar ile Davet Atakan, ünlü oyuncu sakatlığı nedeniyle veda etmek zorunda kaldığı ‘Survivor 2021’ müsabakasına gitmeden evvel dört ay boyunca aşk yaşamıştı. Atakan, fikir uyuşmazlığı yüzünden ayrıldıklarını söylediği sosyetik hoşun yeni ilgisi hakkında konuşmuştu: Paylaştığı pozları görmedim. Allah mesut etsin. Eda çok yeterli bir insan. Memnunluğu sonuna kadar hak ediyor. Ne diyebilirim ki, inşallah memnun olur.

Eda Taşpınar Çıplak Ayak Yürüdü

Eda Taşpınar evvelki akşam Galataport’ta bir yerde sevgilisi ile yemek yedi. Taşpınar, yer çıkışı ayaklarını sıkan şeffaf ayakkabılarını çıkarttı ve çıplak ayak yürümeye başladı.

Muhabirler,  “Eda Hanım ayağınıza çam parçası batabilir” ihtarını yapınca “Ben alışığım, ayaklarımın tabanı katran gibi oldu. Çok sert, hiçbir şey olmaz. Ben yazlıkta bütün gün çıplak ayak dolaşıyorum” karşılığını verdi.

Eda Taşpınar: Evlilik Düşünmüyoruz

“İlişkim çok iyi gidiyor” diyen Taşpınar, “Çıkan haberlerde bir yanlışlık ve aslı olmayan şeyler var. Nisanda evlilik düşünmüyorum, sevgilim de düşünmüyor. Geçtiğimiz günlerde kano yaptık. Yarın kısmetse bir kez daha yapacağız” diyerek aracına binerek uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu