Ekonomi

Hub Cyber ​​Security en iyi kredi kartı şirketiyle anlaşma imzaladı

İsrailli siber güvenlik çözümleri geliştiricisi TEL AVIV – HUB Cyber ​​​​Security Ltd (NASDAQ:HUBC), bugün önde gelen bir kredi kartı hizmet sağlayıcısının yan kuruluşuyla ek bir anlaşma yaptığını duyurdu. Mevcut katılımın devamı olan anlaşma, altı rakamlı bir tutara ulaşan anlaşmalar serisinin bir parçası.

Yeni anlaşmanın kurallarına göre HUB Security, kredi kartı şirketine bilgi güvenliği ve mahremiyetle ilgili yasal ve düzenleyici gerekliliklere uyumunu güçlendirmeyi amaçlayan gelişmiş siber güvenlik hizmetleri sağlayacak. Bu saldırı aynı zamanda şirketin gelişen siber güvenlik tehditlerine karşı savunmasını güçlendirmeyi de hedefliyor.

HUB Cyber ​​​​Security CEO’su Noah Hershcoviz, güçlenen işbirliğinden duyduğu heyecanı dile getirerek, “Finansal hizmetler sektörünün önde gelen şirketlerinden biriyle ortaklığımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz.” dedi. Lider güvenlik çözümlerine yönelik karşılıklı bağlılığın altını çizdi ve müşterinin devam eden başarısını desteklemenin önemini vurguladı.

2017 yılında İsrail Savunma Kuvvetleri’nin seçkin istihbarat birimlerinin gazileri tarafından kurulan HUB Security, düşman donanım düzeyinde yetkisiz erişimi önlemek için tasarlanmış gelişmiş şifreli bilgi işleme çözümleriyle adından söz ettiriyor. Şirketin portföyünde bilgi hırsızlığını önlemeye yönelik çözümler de yer alıyor. HUB Security 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve dünya çapında çeşitli siber güvenlik hizmetleri ve bilgi işlem cihazları sunmaktadır.

Bu yazıda yer alan bilgiler HUB Cyber ​​​​Security’nin basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu