Haber

İyi Parti’den Meral Akşener’den devam mesajı

ANKA KUŞU

Milli irade 28 Mayıs seçimlerinde bir kez daha ‘Erdoğan’ dedi.

Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilirken, muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu aldığı yenilgilerin arasına bir yenisini ekledi.

Seçimlerin ardından muhalefette iç hesaplaşmalar başladı.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’e istifa çağrıları yükselmeye başladı. Ancak kongre kararı alan CHP ve İYİ Parti’nin liderleri değişmeyecek gibi görünüyor.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel merkez ek binasında düzenlediği toplantıda partisinin Genel Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yaklaşık 3 saat süren görüşmenin ardından Düzce Parti Sözcüsü Kürşad Severli, görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

“İyi Parti ailesi, Akşener’in etrafında birleşerek yeni yol haritasını müjdeleyecek”

Zorlu, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü yapılacak olan kongre sürecinin değerlendirildiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

Genel Yönetim Konseyi toplantımız bugün gerçekleştirildi ve seçim sonrası gelişmeler ve yaklaşan büyük kongremiz hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. YETER Kongre sürecinin gereği olarak partimiz 22 Mayıs 2023 tarihinde duyurulduğu üzere 3. Olağan Büyük Kongresini 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Congresium’da gerçekleştirecektir.

Bu büyük buluşmada İYİ Parti ailesi, ülkemizin çıkmazdan kurtuluşunu ve yeni yol haritasını müjdelemek için başkanımız Meral Akşener Hanım’ın etrafında birleşecektir.

“Sayın Akşener’in liderliğinde iktidar hedefine çok daha güçlü adımlarla ilerleyeceğiz”

Bu süreçte bizleri birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzaklar kuranlara ve kişisel çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla dimdik duracağız. Unutulmamalıdır ki birçok olumsuzluğa, elektrik kesintilerine, hakaret ve tehditlere karşı durarak günümüze kadar gelen cesur hareketin ‘ben’ değil ‘biz’ olmanın adresi olduğu unutulmamalıdır.

UYGUN Parti tüm üyeleriyle birlikte Türkiye’nin umudu, milletinin sesi olan genel liderimiz Meral Akşener Hanım liderliğinde iktidar hedefine daha güçlü adımlarla ilerleyecektir.

adapazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu