Yaşam

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer, Kıvılcım’la bir süre görüşmek istemiyor!

Show Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi 23. yeni bölümüyle 14 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Ömer gözaltına alınır. Kıvılcım büyük bir üzüntü içerisine girer. Fatih amcasının Kıvılcım yüzünden cezaevinde olduğunu öğrenince Doğa’yla tartışma çıkar. Tüm bunlar olurken Kayhan, Leman’dan Metahan’ın ölen kocasının oğlu olduğunu öğrenir. Kayhan, Ömer’le yüzleşir ve ona Metehan’ın oğlu olmadığını bildiğini söyler. Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Kıvılcım’a kendisiyle bir süre görüşmek istemediğini söyler.

Ömer, Kıvılcım’la bir süre görüşmek istemiyor!

Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 2. fragmanında; Kıvılcım, yaptıklarıyla hem Ömer’in hem de Metehan’ın güvenini kaybetmekten korkmaktadır. Düşündüğü gibi olur. Ömer, Kıvılcım’a kendisiyle bir süre görüşmek istemediğini söyler. Nursema, Umut’un görüşme teklifini kabul etmez. Öte yandan Pembe, Abdullah’ın o hediyeyi kime götürdüğünü bulmaya çalışmaktadır. Fatih, Doğa’yı aldatıyor mu?

İşte Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 2. fragmanı…

TAÇ ŞERBETİ 22. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Nursema’nın durumunu kabul eden ve onu konuta dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema kararından vazgeçince biraz rahatlar. Ancak Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsızdır. Doğa staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısını memnun etmek için ona bir araba almak ister.

Kendini çok zeki sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. Aldatan kadını konuta getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu restoranın açılışı iki aileyi yeniden bir araya getirir. Abdullah iki ikram alır. Zor durumdaki kızına yardım ettiği için Doğa’ya bir kolye alır ve ona verir.

İkinci hediyeyi Alev’e verir ve teşekkür eder. Abdullah, Alev’e yaptığının yanlış olduğunu ve o bahisleri bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Ortada Pembe, Abdullah’ın iki hediyeyi kime, ikinciyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz görüntülerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e zarar vermeden meseleyi halletmek istiyor. Bu durumu buraya taşıyor. Ömer’e durumu anlattığında çok geç olacaktır. Meclisteki bir öğretmen, Metehan’ı polise ihbar eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın meskeninde harcıyor. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan bu evlilik işlemlerini yapabilmek için Leman’dan genel vekaletname ister. Ömer ve Kıvılcım birlikte okula dönerler. Metehan’ın polis tarafından götürüldüğünü gören Ömer ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere bu görüntülerin kendisiyle ilgili olduğunu söyler.

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kayhan, Metehan’ın Ömer’in oğlu olmadığını öğreniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu