Haber

Melek Mosso’dan Kadın Cinayetine Tepki

57. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali’nin son gününde Melek Mosso sahne aldı. AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, son günlerde tepkilerin odağında yer alan Mosso’yu sahneye çıkardı ve ünlü şarkıcıyla birlikte “Başkası Memleketim” şarkısını söyledi.

CÜNEYT YÜKSEL GÜNDEM

Yaşanan gelişmelerin ardından bu kez sosyal medyada gündem Cüneyt Yüksel oldu. Yüksel’e özellikle AK Partililerden büyük tepki gelirken konu kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konuların arasına girdi.

Geçen hafta düzenlenen bir ödül töreninde “En Güçlü Cover Şarkı” ödülünü kazanan Melek Mosso, yaptığı konuşmada kadın cinayetlerine tepki göstererek, “Umarım bu ödül yargılanan tüm kadınların ruhuna gider. Dünyada ötekileştirilmiş kıyafetleriyle, kahkahalarıyla, kadın olmanın gerektirdiği her şeyiyle bu toplumda yüzyıllardır itilip kakılan, katledilen.” Hediye olarak alıyorum. Sesimiz asla kısılmayacak. Beni kimse susturamayacak, ben konuşmaya, üretmeye ve şarkı söylemeye devam edeceğim.” Ünlü müzisyenin sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olunca tepkiler de beraberinde geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu