Ekonomi

PANKOBİRLİK’ten 100’üncü yıl mesajı

KONYA (İGFA) – PANKOBİRLİK Genel Lideri ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, “Ülke olarak; Bağımsız ve üretken bir Türkiye olmamızın tek başlangıcı olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutluyoruz. Cumhuriyet sonsuza kadar sürecek bağımsızlığımızın tescilidir. “Cumhuriyet Anadolu’nun özgürlüğüdür, demiryoludur, şeker fabrikalarıdır, kalkınmasıdır, bağımsızlığıdır, aydınlanmasıdır” dedi.

PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, “Milletin omuz omuza mücadeleyle amaç birliğini sağlayarak kurduğu Cumhuriyet, istiklal kodunu genlerinde taşıyan büyük milletimiz tarafından sonsuza kadar korunacaktır.” Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana başlayan baş döndürücü kalkınma atılımları, ülkenin dört bir yanında temelleri atılan fabrika ve işletmeler, sanayi ve savunma teknolojilerindeki gelişmeler ülke insanının her türlü zorluğu aştığının en değerli göstergeleri olmuştur. Birlik ve beraberliğin sağlanmasında zorluklar yaşanıyor. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, geçmişte başardıklarımızdan güç alarak, daha büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz. “Vatanına karşılıksız sevgiyle bağlı bir çiftçi örgütü olarak, Cumhuriyetimizin 100 yıl önce başlattığı umut ve aydınlanmayla daha çok üreterek, daha çok ürettirerek Cumhuriyetimizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi.

PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, “ 29 EKİM 1923 Yüzyıllardır hüküm sürdüğü coğrafyalarda ırk, dil, din ayrımı yapmadan adaleti ve hoşgörüyü sağlayarak, insan onurunu korumuş, binlerce yıllık temel devlet geleneğiyle yeniden ayağa kalktığı gündür. Büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan, eserleriyle çağdaş medeniyetin hedeflerini bizlere gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu uğurda ölen, kan veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. bu topraklar, O Ülkemizi her alanda büyütme, milletimizi ortaya koyduğu hedefler ışığında yüceltme sorumluluğumuzu her zaman kalbimizde canlı tutuyoruz. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılı kutlu olsun. Kaç asır…” sözleriyle mesajını tamamladı.

hasanbeyliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu