Haber

Türkiye ve İngiltere anlaştı! Erdoğan’a takviye verilecek!

Edinilen bilgiye göre, göçmen kaçakçılığı ve sistematik olmayan göçle mücadele için birçok ülke ile iş birliği yapan Türkiye, İngiltere ile işbirliğini sürdürüyor.

İNGİLTERE VE TÜRKİYE YASAL GÜÇLERLE İŞ BİRLİĞİ OLACAK K

Son dönemde Türkiye-Sırbistan-Fransa-İngiltere üzerinden yeni bir rota oluşturan göçmen kaçakçılarına karşı yeni bir adım atıldı. İngiliz ve Türk kolluk kuvvetleri, çok sayıda terör örgütüyle bağlantılı, Türkiye’yi karalayan ve Türkiye’ye sığınan kişilere karşı istihbarat paylaşımı da dahil olmak üzere iş birliği yapacak.

TÜRKİYE’DE KABUL İMKANSIZ OLMAYACAK

Bu kapsamda İngiltere’den üçüncü ülke vatandaşlarının Türkiye’ye kabulü söz konusu olmayacak. İngiliz makamları bu konuda özellikle hassas olacaktır.

ERDOĞAN G-7’DE DESTEKLENECEK

İngiltere, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulacak Mükemmeliyet Merkezi’ne de destek verecek. Türkiye’nin kendi projesi olan bu merkez, sistematik olmayan göçle mücadelede temel oluşturacak.

Bu bağlamda İngilizler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın G-20 içinde göç ve yerinden edilmiş kişilerle ilgili bir çalışma yapılması önerisine destek verecek. Bahisler de G7 platformunda gündemde olacak.

habermudurnu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu