Haber

Bursa’daki DEVA organizasyonları sahada nabzını tutuyor

BURSA (İGFA) –DEVA Partisi Bursa İl Başkanı İskan Akın, Yıldırım ilçesinde yürüttüğü saha çalışması kapsamında İsabey Kapalıçarşı alanında market esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek halkın sorunlarını dinledi.

Pazar esnafının sorunlarını dinleyen ve vatandaşın dertlerine ortak olan DEVA Partili Bursa İl Başkanı İskan Akın, “Artık pazar esnafımız ve vatandaşlarımız değişimi yüksek sesle dile getiriyor. Sürekli artan fiyatlardan halk mağdur. Mevcut asgari ücretle geçinmek mümkün değil. Vatandaşımızın piyasada olduğunu görüyoruz. Hatta DEVA’yı arıyor” dedi.

TİCARET VE VATANDAŞ DEĞİŞİM İSTİYOR!

DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz’ün 100 günlük planlama kapsamında bölgeye indiğini ve Bursa genelinde saha çalışması yaptığını ifade eden İl Başkan Yardımcısı Akın, “Vatandaşımızın ve esnafımızın alım gücünün arttığını görüyoruz. DEVA Parti olarak her gün çeşitli mahallelerde sokakları ve esnafları geziyoruz.Akaryakıt fiyatlarından gıda fiyatlarına kadar birçok alanda yaşanan zamlar vatandaşın alım gücünü düşürdü.Korkarım esnafımız da yapamayacak. Önümüzdeki haftalarda satmak için mal alıyorlar. İktidar yüksek fiyatların düşürülmesinde başarı sağlayamıyor. Şimdi üç harfli piyasaları amaç edinerek kendi ekonomilerini hain ilan ediyorlar. DEVA Partisi’ni görüyor ve biliyoruz. Türkiye’nin geleceği için liderimiz Sayın Ali Babacan’a ihtiyaç var. Esnaf ve vatandaş her fırsatta değişiklik istiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu