Haber

Erkan Baş açıkladı: TYPE 52 ilçede liste yayınlayacak

Emek ve Özgürlük İttifakı’nın seçim beyannamesini açıkladığı toplantıda yaptığı konuşmada Türkiye Kurmay Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, 87 seçim bölgesinin 52’sinde kendi amblemleriyle seçime gireceklerini söyledi.

Baş’ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

İTTİFAKIN VARLIK GARANTİSİ: Bugün hepimiz için çok değerli ve heyecan verici bir gün. Uzun zamandır yürüttüğümüz ittifak çalışmalarımızda çok değerli bir aşamayı geride bıraktık. Aslında hem halkımız hem de kamuoyu yakından takip ediyor; Siyasette sesleri bastırılmak, susturulmak, yok sayılmak istenen milyonların siyasi iradesini güçlendirmek, siyasete dahil etmek ve siyasetin öznesi haline getirmek için çok uzun soluklu bir ittifak kurduk. Başından beri aynı şeyi söylüyoruz: Seçimlerden önce, mümkünse seçim sırasında ve en önemlisi seçim sonrasında Emek ve Özgürlük İttifakı’nın varlığının eşitliğin güçlenmesinin ve kalıcılığının teminatı olduğunu söyledik. , ülkemizde özgürlük, barış ve adalet ve tüm vatandaşlarımızın barış içinde mutlu yaşayabilecekleri bir ülkenin inşası için. .

GÖREV VE SORUMLULUĞA HAZIRIZ: Kararlılığımız, azmimiz ve çaba birliğimiz bugün biraz daha güçlendi. Bizler seçim ittifakı olarak Emek ve Hürriyet İttifakı’nı önümüzdeki günlerde en iyi sonucu almak için Türkiye’yi bu tek adam rejiminden kurtarmak, 2. yüzyılı güçlü ve kararlı kılmak için ilan ettik. hepimiz, geçtiğimiz dönemde yaptığımız tüm hataların üstesinden geleceğiz. Dönemin eksikliklerini bir daha yaşamayacağımız bir ülkenin inşası için ittifakımızı ve ittifakımızı misyon ve sorumluluk için hazırladığımızı düşünüyoruz.

TİP 52 BÖLGEDE SEÇİMLERE KATILACAK: Kamuoyunda çok tartışıldığı için bir cümle ile geçeceğim. Türkiye’de 87 seçim bölgesi var. TİP, bu seçim bölgelerinden 52’sinde seçime katılacak. Özellikle altını çizmek istediğim bir şey var: TİP, çok detaylı çalışmalar sonucunda, önceki seçimlerde HDP’nin milletvekili seçildiği bölgelerde sadece 7 seçim civarında seçime girecek. Bu şu şekilde de yorumlanabilir: Nitekim 87 seçimin 80’inde tam uzlaşma sağlanmıştır. Bu son derece değerli bir gelişmedir. İnanıyoruz, görüyoruz, sokağa yansımasını hissediyoruz. Emek ve Özgürlük İttifakı bu seçimlerin en büyük sürprizlerinden birini gerçekleştirecek.

KAZANMAK İÇİN YÜRÜYÜŞE BAŞLIYORUZ: Bizi bekleyen beklentilerin farkındayız ve bu seçimlerden beklentilerin üzerinde bir başarı ile çıkacağımıza inanıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Emek ve Özgürlük İttifakını büyütmeye, Emek ve Özgürlük İttifakını güçlendirmeye ve bu ülkeyi bu tek adam rejiminden, bu canavarca sistemden kurtarma çabamızda bize destek vermeye çağırıyoruz. Emek ve Özgürlük İttifakı ile birlikte muzaffer bir yürüyüşe çıktığımıza inanıyoruz. Şimdiden zafer hepimize kutlu olsun.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu