Haber

Galatasaray, Büyük Önder Atatürk’ü stat önünde düzenlenen törenle andı

Galatasaray Kulübü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84. yıl dönümü dolayısıyla anma töreni düzenledi.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Nef Stadı’nın önünde düzenlenen merasimde Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, idare heyeti üyeleri ve kulüp çalışanları saat 09.05’te Atatürk anısına saygı duruşunda bulundu.

İstiklal Marşı’nın okunmasının akabinde Lider Özbek, yaptığı konuşmada şu tabirleri kullandı:

“Değerli Galatasaraylılar. Bugün 10 Kasım. ve her 10 Kasım üzere içimizde bir kesim hüzün var. Cumhuriyet’imizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84. yılında bir ortadayız. Onu hürmet ve rahmetle anıyoruz. Biz, Mustafa Kemal Atatürk’ü sadece bugün anmıyoruz sevgili arkadaşlar. Onun ilke ve değerlerini ilelebet taşıyıp, gelecek kuşaklara aktararak, onu yaşatarak, her zaman anıyoruz. Türk olmayan takımları yenme hedefiyle her spor branşında en iyisi olmak için çalışarak anıyoruz. En zor anlarda bile vazgeçmeyerek, inanarak, kimsenin hayal etmediği başarılara ulaşarak anıyoruz. Galatasaray olarak, şanlı geçmişimizle Cumhuriyet’in yüzü olarak, onu yaşadığımız her an anıyoruz ve anmaya devam edeceğiz. Hepinize sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Tadilat, temizlik, kurye,Uydu Servisi,Tv tamiri Ve aradığın daha fazla hizmet için fırsatları kaçırma!
Başa dön tuşu